Bp Józef Guzdek zaprasza na Mszę św. w intencji zmarłych w Suszku harcerek

0
1009
- REKLAMA -

Biskup polowy Wojska Polskiego Józef Guzdek zaprosił wszystkich harcerzy i przyjaciół ruchu harcerskiego do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych tragicznie harcerek ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

- REKLAMA -

Biskup będzie przewodniczył Mszy św. odprawionej w Katedrze Wojska Polskiego w Warszawie w niedzielę, 20 sierpnia o godz. 18:00. W zaproszeniu możemy przeczytać:

Wraz z władzami organizacji harcerskich pragnę serdecznie zaprosić na Mszę święta w intencji zmarłych tragicznie harcerek Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, której będę przewodniczył, w niedzielę 20 sierpnia br. o godz. 18, w Katedrze Polowej Wojska Polskiego (ul. Długa 13/15, Warszawa). Zapraszam wszystkich harcerzy i skautów, a także przyjaciół ruchu harcerskiego, aby złączyli się w modlitwie w intencji zmarłych Joanny i Olgi, a także pogrążonych w żałobie rodzin i bliskich. Pomodlimy się także za wszystkich rannych i poszkodowanych, a także za tych, którzy pospieszyli z bezinteresowną pomocą.

Na te trudne dni, aby były przeżywane w duchu harcerskiego braterstwa i przyjaźni, udzielam wszystkim pasterskiego błogosławieństwa.

- REKLAMA -