Skauci Europy łączą się w bólu z ZHR

0
1066
- REKLAMA -

Skauci Europy wystosowali list do Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej w związku z tragedią jaka rozegrała się na obozie w Suszku (woj. pomorskie).

- REKLAMA -

W liście Skauci Europy zapewniają, że łączą się z harcerzami z ZHR w głębokim bólu i składają rodzinom tragicznie zmarłych harcerek oraz członkom ZHR głębokie wyrazy współczucia.

Cały tekst możecie przeczytać poniżej:

Drodzy Przyjaciele z ZHR, z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragedii, jaka spotkała Harcerki i Harcerzy Okręgu Łódzkiego obozujących koło miejscowości Suszek w powiecie chojnickim. Łączymy się z Wami w tym wielkim bólu i składamy Rodzinom tragicznie zmarłych Harcerzy, Wam oraz wszystkim Członkom ZHR głębokie wyrazy współczucia. W takich momentach nie ma właściwych słów. Jedynymi, które nasuwają się na usta są słowa modlitw za Zmarłych i Tych, którzy cierpią po Ich odejściu. Otaczamy Was modlitwą i zapewniamy o dalszej modlitewnej pamięci. „Nasz Zbawiciel, Jezus Chrystus śmierć zwyciężył, a na życie rzucił światło przez Ewangelię”. Niech Bóg będzie Waszą siłą i światłem! Jeśli w jakiś sposób możemy służyć Wam pomocą pamiętajcie, że możecie na nas liczyć.

- REKLAMA -